Kutsume osalema projektis “Raamatukogu – uue sajandi teabevõimalused”


Lugupeetud Maardu elanikud!

Kultuuriministeeriumi poolt  2020 aasta on välja kuulutatud Digikultuuriaastaks. Aasta väljakuulutatud teema raames  Maardu Linna Raamatukogu koostöös Maardu Linnavalitsusega pakub teile osaleda tasuta õppeprojektis “Raamatukogu – uue sajandi teabevõimalused”.

Projekti eesmärk on aidata Maardu linna elanikel 55+ omandada vajalik arv teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tööks arvutis ja Internetis. Projekt  on koolituskursus, mis aitab tutvuda tänapäevases elus kasutamiseks vajalikke kaasaegseid infotehnoloogiaid.

Koolituskava teemade hulka kuuluvad: töö Windowsi failisüsteemiga, Microsoft Wordi tekstiredaktoriga, Interneti tundmine, teabe otsimine ja säilitamine, ID-kaardi abil dokumentide allkirjastamine ja kasutamine riigiportaalides. Samuti õpivad projektis osalejad registreerima oma isiklikku postkasti ja kirjutama e-kirju. Räägime küberturvalisusest.

Projekti toimumise aeg on mai, juuni ja september. Õppimine toimub kaks korda nädalas. Rühmad koosnevad 3-st inimesest. Õppekursuse kestvus igale grupile kaks päeva. Projekti osalemiseks on vaja kehtiv ID-kaart paroolidega.

Registreerimine toimub lugemissaalis raamatukogu tööajal T-L: kl 11.00-17.00, Orumetsa 8