Kutsume osalema projektis “Raamatukogu – uue sajandi teabevõimalused”


Koolitus peatatud kuni 20.04.21.

Lugupeetud Maardu elanikud!

Kultuuriministeeriumi poolt  2020 aasta on välja kuulutatud Digikultuuriaastaks. Aasta väljakuulutatud teema raames  Maardu Linna Raamatukogu koostöös Maardu Linnavalitsusega pakub teile osaleda tasuta õppeprojektis “Raamatukogu – uue sajandi teabevõimalused”.

Projekti eesmärk on aidata Maardu linna elanikel 55+ omandada vajalik arv teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tööks arvutis ja Internetis. Projekt  on koolituskursus, mis aitab tutvuda tänapäevases elus kasutamiseks vajalikke kaasaegseid infotehnoloogiaid.

Koolituskava teemade hulka kuuluvad: töö Windowsi failisüsteemiga, Microsoft Wordi tekstiredaktoriga, Interneti tundmine, teabe otsimine ja säilitamine, ID-kaardi abil dokumentide allkirjastamine ja kasutamine riigiportaalides. Samuti õpivad projektis osalejad registreerima oma isiklikku postkasti ja kirjutama e-kirju. Räägime küberturvalisusest.

Projekti toimumise aeg on mai, juuni ja september. Õppimine toimub kaks korda nädalas. Rühmad koosnevad 3-st inimesest. Õppekursuse kestvus igale grupile kaks päeva. Projekti osalemiseks on vaja kehtiv ID-kaart paroolidega.

Registreerimine toimub lugemissaalis raamatukogu tööajal T-L: kl 11.00-17.00, Orumetsa 8