Uudised


30.11.2019

Korrastuspäev

Oleme suletud


Meil külas ajakirjanik ja telesaatejuht

Pavel Makarov.

Olete oodatud 14. novembril kell 15.00

 lasteosakonna lugemissaalis

 


RAAMATUKOGUTUND 17.09.19
AABITSAKUKEL KÜLAS


Suvi raamatuga

Maardu Linnaraamatukogu lugemisprojekt “Suvi raamatuga”, mis kestis 1.juunist kuni 30.augustini 2019a. on lõppenud. Selles projektis osales üle 50 lapse. Lapsed said lugemisvara valida nii eesti- kui venekeelsete lasteraamatute hulgast.

Projekti tulemused tehakse teatavaks septembri jooksul.
Autasustamine toimub
3.oktoobril kell 15.00
Maardu Linnaraamatukogu laste osakonnas.
Ootame kõiki osalejaid!

Lisainfo projekti tulemuse kohta telefonil 6060883, e-posti aadressil maardulinnaraamatukogu@hot.ee või laste osakonnal (raamatukogu tööajal)


Kallid lapsed!

Kutsume teid osalema suvelugemisprojektis „Raamatutega koos“.
Projekti programm on mõeldud nii eesti kui ka vene keeles lugevatele lastele. Raamatukoguhoidjad valivad välja nii eesti- kui ka venekeelseid uuemaid lasteraamatuid, millest mõnda võib leida lisaks raamatukogu riiulitel. Iga läbiloetud raamatu kohta palume lapsel täita küsimustik (ära vasta küsimustele jah/ei vormis ega kirjuta lihtsalt – oli tore, oli lõbus, oli huvitav; põhjenda alati oma arvamust ja kirjuta rohkem oma mõtetest) või joonistada A4-formaadis paberil pildi, mille vastu antakse kleebis, mis kleebitakse lugemispassi. Lugemispassi saab endale küsida laste osakonna laenutusletist.
Lapsi, kes koguvad programmi jooksul lugemispassi vähemalt 5 kleebist, ootavad programmi lõpetamisel auhinnad.
Viis parimat lugejat saavad kingitusi (lauamängud). Parimad on need, kes loevad kõige rohkem raamatuid ning koguvad suve lõpuks oma lugemispassi kõige rohkem kleepse. Kokkuvõtteid tehakse septembris. Kõigi osalejate tulemused on laste osakonnas avalikult kättesaadavad.

Projekti toimumise aeg: 01.06.2019-31.08.2019
Osalejate vanus: 7-12 aastat